Naast zwemmen in zee, rennen over het duin en haaientanden zoeken op het strand kunt u met de (klein)kinderen eropuit naar:
- Spelen in de Cletemspolder! Hier gaan kinderen via spannende stapstenen, vlonderpaden en het trekvlot op zoek naar avontuur
- Groede Podium in Groede. O.a. het labyrint, de waterspeeltuin en de bunkers maken het een extra spannend uitje!
- Binnen- en buitenspeeltuin ‘De Afslag’ in Breskens
- Kinderparadijs 't Krekeltje en Victoriadoolhof in Eede
- Rederij de Festijn in Breskens biedt rondvaarten en krabbenvaarten!
- Knokke Boat in Knokke: ga mee met de Zeehonden Discovery! In een kleine groep bezoekt u de zeehonden van de Westerschelde!
- Dierenparken: Sea Life in Blankenberge, Boudewijn Seapark in Brugge en Struisvogelboerderij Monnikenwerve in Sluis
- Attractieparken: Toversluis Family Fun Parc in Sluis, Het Arsenaal en Speelcircus Bambini in Vlissingen, Mini Mundi in Middelburg en Plopsaland De Panne in Adinkerke (België)
- Binnenzwembaden: Aquadome Scheldorado in Terneuzen of Sportoase Duinenwater in Knokke