Uitstapjes met kinderen

Op het vakantiepark is natuurlijk heel veel te beleven voor kinderen: zwemmen, bowlen, spelen en hutten bouwen in het bos, er is heel veel vermaak! Maar buiten het vakantiepark zijn ook legio avonturen te beleven met kinderen. Atrractieparken te over, leuke musea, sprookjesachtige kastelen, leuke steden...

Beestjes kijken!

Voor het Ouwehands Dierenpark, Dierenpark Amersfoort en het Dolfinarium zijn gereduceerde entreetickets verkrijgbaar in de receptie.

  • Ouwehands Dierenpark, Rhenen: hier leren kinderen spelenderwijs over het dierenrijk. Kinderen kunnen er op speelsafari  door ‘Umkhosi’ en de beest uithangen in RavotAapia (Europa's grootste overdekte speeljungle). Ook is er een ijsbeertweeling geboren. Na drie maanden verzorgd te zijn door moeder, mogen de beertjes nu naar buiten en zijn de tweelingijsbeertjes nu te zien voor het publiek!
  • Dierenpark Amersfoort: Siberische tijgers en bavianen ontdekken in de Stad der Oudheid, oog in oog met fascinerende vogelspinnen, indrukwekkende baardagamen en lenige boaconstrictors. In DierenPark Amersfoort beleef je, ook in de winter, een spannende dag vol dieren en avontuur! 
  • Burgers’ Zoo, Arnhem: bekijk de dieren van de Oosafrikaanse Savanne, het Tropische Regenwoud, de Rotswoestijn en rond het tropische Koraalrif
  • Apenheul, Apeldoorn: aapjes kijken blijft het leukste wat er is. Nergens in de wereld leven zoveel apensoorten bij elkaar, er lopen meer dan 200 apen vrij rond! Geopend vanaf 30 maart.
  • Dolfinarium, Harderwijk: ontmoet de sterren van de zee. Geopend tot 30 oktober 2011

Achtbanen, glijbanen... lekker gillen en spelen!

  • Schatkids, Veenendaal: een enorme overdekte speelhal voor urenlang speelplezier. Leuk voor kinderen t/m 12 jaar 
  • Rosarium, Doorn: in een fraai keizerlijk park leven kinderen zich uit op de prachtige midgetgolfbaan, trampoline en trapskelterbaan. Erg leuk is het huren van een trapkar! Dit is een fiets voor het hele gezin (van 2 tot 6 personen). Met behulp van een gedetailleerde routebeschrijvingen kan er door de omgeving ‘getrapt’ worden (routes van 1 tot 2,5 uur).
  • Walibi Holland, Biddinghuizen: beleef de sensationele achtbanen en veel meer avontuurlijke attracties in Walibi Holland.
  • Schateiland Zeumeren, Voorthuizen: kapiteinsdochter Mare en scheepsjongen Dieke hebben schipbreuk geleden en zijn met hun vlot aangespoeld op SchatEiland Zeumeren. Kinderen mogen mee op ontdekkingstocht.
     

Ridders en prinsessen bezoek een kasteel!

  • Huis Doorn: wandel net als Keizer Wilhelm rondom het kasteel… het is niet zomaar een wandeling, maar een reuzeleuke speurtocht en echt iets voor speurneuzen.
  • Pyramide van Austerlitz, Woudenberg:… geen kasteel, maar wel een historisch bouwwerk. De Pyramide ligt op het hoogste punt van de Utrechtse Heuvelrug en is in 1804 gebouwd als eerbetoon aan Napoleon Bonaparte! De klim naar boven wordt beloond met een geweldig uitzicht.
  • Kasteel de Haar, Haarzuilens: superspannend kasteel met torens, ophaalbruggen en pas op dat je niet verdwaalt!

Lekker nieuwsgierig?

Bezoek een museum of struin door oude steden!

  • Militair Luchtvaart museum, Soesterberg: kinderen kijken hier hun ogen uit. Er zijn geweldige helikopters en vliegtuigen uit de luchtvaart geschiedenis te zien. Ook leuke speurtochten!
  • Flipje & Streekmuseum, Tiel: wie kent hem niet, het vruchtenmannetje met de naam ‘Flipje’ op zijn muts. Flipje is het symbool van De Betuwe. In het museum zijn o.a. prachtige tekeningen en het verhaal van Flipje te zien.

Utrecht: een ontzettend leuke stad voor kinderen! Met een bootje door de gracht is hartstikke interessant en er zijn heel veel leuke musea, zoals:

  • Dick Bruna Huis met een permanente tentoonstelling ingericht voor kinderen (en volwassenen) met een overzicht van Dick Bruna's prenten, affiches, boekomslagen en natuurlijk de nijntje-boekjes. Er kan natuurlijk ook getekend worden!
  • Spoorwegmuseum: hier vind je echt alles over treinen en spoorwegen van vroeger tot nu. Super interessant en nog spannend ook!
  • Geldmuseum: een heel museum vol over geld(cultuur)! Er zijn o.a. interactieve en multimediale presentaties en het toegangsbewijs is een soort credit card waarmee in het museum kan worden gehandeld op de beurs, geboden op de bloemenveiling of  mee kan worden gegokt.

LG-boeknu-banner-NL

Flash version 8 is required for showing this movie!

Molecaten Last Minute Specials

Molecaten Last Minute Specials

LG - voordelig kamperen banner

Flash version 8 is required for showing this movie!

LG - all-in prijzen

Flash version 8 is required for showing this movie!
Uitstapjes met kinderenAusflüge mit KinderTrips with the kidsUitstapjes met kinderen
HomeHome